Hakkımızda

Dekonomik markamız, mobilya ve dekorasyon sektörüne ilk adımını 2016 yılında atmıştır. Dekorasyon ve Mobilya sektöründe kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlardan kullanıcılara ulaştırma hedefiyle yola çıkan Dekonomik markası, Bugün yüksek fiyatlar sebebiyle herkesin erişemeyebileceği Dekorasyon ve Mobilya ürünlerini, herkesin ulaşabileceği rakamlarla üreterek ve tedarik ederek sektörde bu yönde öncü olmayı ilke edinmiştir. Sektörün deneyimli ve öncü firmalarından biri olarak, tüm ürünlerimizde kalite, modern anlayış, fonksiyonel kullanım ve modayı bir araya getirerek müşterilerimize sunmayı bir ilke olarak benimsedik. Türkiye'nin 81 vilayetinde ve Avrupa'nın birçok ülkesinde müşterilerimize sunduğumuz Yenilikçi ürün yelpazesi ile sağladığımız mutlu müşteri halkasını her gün giderek genişletiyoruz. Çünkü firmamız için mutlu müşteri, mutlu bir markanın temelini oluşturmaktadır. Dekonomik olarak her zaman yenilikçi bir düşünce ile sektöre yön vererek müşterilerimizin istek ve hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bu misyon kapsamında her zaman teknolojiden, bilimden, sanattan, moda akımlarından ve modern tasarımlardan faydalanarak üretimlerimizi ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Güvenli Alışveriş

Dekonomik sitemizde her zaman güvenli alışveriş gerçekleştirme imkanına sahip olarak veri iletimi için 128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. Bu nedenle sayfamız üzerinden kredi kartı bilgileriniz ile alışveriş gerçekleştirirken, bilgileriniz veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz ve sadece sipariş işleminin gerçekleştirilmesi için kullanılır.

Kalite Ve Orijinallik Garantimiz

En İyi Müşteri Deneyimi Dekonomik olarak müşterilerimize verdiğimiz değeri her fırsatta belirtirken, müşteri deneyimini de en üst noktaya ulaştırmak için günümüzün tüm teknolojik imkanlarından ve iletişim imkanlarından faydalanıyoruz. Bu kapsamda sosyal medya ortamlarında yer alan Facebook, WhatsApp ve Instagram hesaplarımız sayesinde müşterilerimiz 365 gün ve 24 saat boyunca rahatlıkla bize ulaşabiliyor. Bu sayede ister dileklerinizi ister önerilerinizi bize sunarak, daha iyiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.