İptal ve İade Şartları

Madde A: Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde, aynı gün ya da ertesi günü hazırlanmaya başlıyor. Bu sebeple üründen vazgeçme durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 2 iş günü içerisinde bize bildirmenizi rica ederiz.

Madde B: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan ürünleri iptal edemiyoruz (Madde:1 de belirtilen 3 iş günü süresini geçti ise).

Madde C: Siparişinizin üretimi tamamlanıp, siparişiniz kargoya verildi ise iptal edilemiyor. Böyle bir durumda, size gelen kargo kabul edilmeyip iade edilmelidir. Bu durumda iade hakkınızı kullanabilirsiniz  (Madde:2 de belirtilen özel sipariş değil ise).

Madde D: İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerden/ürünlerinizden vazgeçme hakkınız yine sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür .

Madde E: İleri tarihli siparişlerinizin iptali durumlarında, her ürünün stokta tutulduğu ay başına 100 TL ücret tahsis edilir (Madde:2 de belirtilen özel sipariş değil ise).

Madde F: Alt limitli indirim kuponu kullanılmış siparişler için, siparişin içindeki herhangi bir ürünün iptal edilmesi halinde kalan sipariş tutarı alt limiti karşılamıyor ise geçerli kampanya devre dışı kalır ve ücret iadeniz kalan tutara göre yapılır (WWW.DEKONOMIK.COM’dan kaynaklı olmayan iptal hallerinde).

Madde G: Ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalıncaya kadar ücretsiz iptal hakkınız bulunmaktadır. Bu süreden sonra iptal bedeli karşılığında keyfi* iptal edebilirsiniz.

Madde H: Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Teslimat zamanı sitenin, apartmanın veya bulunuyorsa yük asansörünün uygunluğunu ayarlamak müşterinin sorumluluğundadır. 4. kata kadar teslimat ücretsiz olup apartman bina veya sitenin(asansörünün) uygun olmaması durumunda dış bölgeden taşıma asansörü kiralamak müşteriye aittir.

Mobilya ürünlerinin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir hasar veya yanlışlık olup olmadığına dair kontrol edilmesi gerekir. Kurulum yapılan mobilya ürünleri için iade veya değişim yapılamamaktadır. Kurulumdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için parça gönderimi yapılabilmektedir.

Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünler için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır.

Kişiye özel üretilen, son kullanım tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler (sticker, duvar kağıtları) için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır. Tek kullanımlık ürünler ambalajı açılmadan iade edilebilir.

Kişiye özel ölçülendirme yapılmış, özel olarak boyanmış, özel kumaş kullanılmış, herhangi bir şekilde orjinal ürünün yapı,renk veya formu değiştirilmiş ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.